Соснівська селищна рада

Рівненського району, Рівненської області

Вітання селищного голови з Днем працівника лісу

Дата: 18.09.2022 10:32
Кількість переглядів: 38

 

Шановні працівники та ветерани лісової галузі Соснівської  громади!

      Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівника лісу.

      Цей день звертає увагу всіх людей на необхідність турботи про лісові насадження, про неприпустимість їх масової вирубки та засмічення, адже ліс – це найбільше природне багатство, запорука екологічної безпеки і основа економічної стабільності.

     Збереження, примноження, дбайливе і раціональне використання цього безцінного скарбу – обов’язок не лише лісників, а й кожного жителя нашої громади.

     Дякую усім працівникам галузі та ветеранам лісової служби за сумлінну та невтомну працю, за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток громади, надання допомоги нашим Збройним Силам України.
   Від усієї душі бажаю всім якнайшвидшої  нашої Перемоги, миру та спокою нашій благословенній Україні, міцного здоров?я вам та вашим родинам, Божого благословення,  добробуту, стабільності та невичерпної віри у велике майбутнє українського народу!

   Нехай шелест зелених гаїв приносить вам наснагу та додає сил для реалізації добрих та корисних справ, а натхнення та плідна праця і надалі будуть запорукою збереження та примноження наших лісів.

 Слава Україні!

З повагою

 Соснівський селищний голова                        Микола КОТ                                                      

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора