21 вересня - Міжнародний день миру

Дата: 21.09.2022 16:13

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру

Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета кожного, хто є справжнім українцем.
Наразі, за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба всієї країни з рашистами. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні, нажаль, відчула кожна українська родина.
Кожен свідомий українець мріє про якнайшвидше припинення бойових дій на території України, про повернення рідних, близьких, друзів, про мирне небо над головою, про світле майбутнє дітей, про загоєння нестерпних ран у людських серцях, захист від російського агресора.

І цьогоріч, ми, як ніколи, розуміємо, що найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат.

У Міжнародний день миру бажаємо, щоб навіть тінь зла не торкнулася ваших будинків, над головою синіло мирне, спокійне небо, всі неприємності закінчилися!

Миру всім нам в усьому – миру в сім’ях, миру в серцях та миру нашій рідній Україні!
Слава ЗСУ! Слава Україні!