Привітання Соснівського селищного голови

Дата: 25.09.2022 08:19

Шановні працівники дошкільної та позашкільної освіти!

Прийміть щирі привітання з професійним святом.

Кожен педагог– це неповторна особистість, має свій особливий талант, який заохочує дітей до навчання та творчості, здійснює виховання засобами високої культури та мистецтва.

Бути вчителем, вихователем, наставником – це щоденна праця над собою, завжди бути на вістрі новинок, здобувати нові знання і вміння. Це справжнє мистецтво - збагачувати світ мудрістю, духовними цінностями, служити любові, правді та добру. Люди, які присвятили своє життя благородній і потрібній справі – вихованню підростаючого покоління, заслуговують на слова глибокої подяки і шани.

Бажаю усім вам натхнення в улюбленій справі, міцного здоров’я, злагоди, нових успіхів і професійних досягнень. Нехай успішною буде ваша непроста, але така захоплююча праця, а з вами завжди будуть натхнення, любов та вдячність вихованців!

Миру вашим родинам та всій Україні!

Соснівський селищний голова                   Микола КОТ