Дата: 27.09.2022 10:06

26 вересня поточного року, у Соснівській селищній раді,  відбулося чергове засідання виконавчого комітету  в роботі якого взяли участь 9 із 15 членів виконавчого комітету.

Розпочалося засідання із вшанування хвилиною мовчання світлої пам’яті, громадської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Чергове засідання відкрив та  провів Соснівський селищний голова  Микола КОТ.

Присутні  затвердили порядок денний зі змінами та перейшли до розгляду 18 питань.

Прийняті рішення  та протокол засідання  будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Соснівської селищної ради відповідно до вимог чинного законодавства України.