В комунальному закладі «Центр дитячої та юнацької творчості» Соснівської селищної ради відбувся благодійний захід «Працюємо задля Перемоги»

Дата: 27.09.2022 12:07

З нагоди  Дня позашкілля, 23 вересня 2022 року в комунальному закладі «Центр дитячої та юнацької творчості» Соснівської селищної ради відбувся благодійний захід «Працюємо задля Перемоги».

Програма заходу:

• фотосесія «Доброго вечора, ми з України!»;
  • музичний марафон «Ой у лузі червона калина»;
  • майстер-клас з тістопластики «Виготовлення сувеніру»;
  • танцювальні руханки «З Україною в серці»;
  • аквагрим для дітей «Щастя в подарунок»;
  • майстер-клас з макраме «Плетіння браслету з ниток»;
  • ярмарка-продаж «Разом до перемоги»;
  • патріотичний квест «Я люблю Україну»;
  • безпрограшна лотерея «Хвилина радості»;
  • майстер-клас з малювання «Нетрадиційні техніки».

Крім цього,  25.09.2022 з нагоди Дня туризму була проведена  екскурсія  до Губківського замку, за участю членів гуртків «Спортивний туризм» та «Історичне краєзнавство» (керівник – Сосновчик Олександр Федорович).

За підсумками проведення благодійного заходу було зібрано кошти в сумі  2800 грн,  які будуть використанні для потреб ЗСУ.