Шановні працівники бібліотек та фахівці бібліотечної справи!

Дата: 30.09.2022 10:14

Щиро вітаємо вас із професійним святом - Всеукраїнським днем бібліотек!

Відзначення цього свята на державному рівні засвідчує глибоку повагу нашого народу до своєї духовної спадщини та книги – джерела споконвічної мудрості й знань.

Діяльність бібліотечних установ нашої громади - багатогранна, а праця бібліотекарів – клопітка, складна і надзвичайно потрібна. В бібліотеках працюють наполегливі, відповідальні, освічені, самовіддані, уважні люди, справжні фахівці в галузі інформації, спеціалісти у сфері культури.

Тож, з нагоди вашого професійного свята, бажаємо вам та вашим родинам, дорогі бібліотекарі, міцного здоров’я, особистого щастя, творчого натхнення, добра, мирного неба, благополуччя, відчуття справжнього задоволення від своєї роботи та нових успіхів на ниві просвітницького служіння людям!