Вручення Грамот Соснівської селищної ради вчителям та директорам закладів освіти
Дата: 30.09.2022 16:14
Кількість переглядів: 122
Традиційно в Україні у першу неділю жовтня відзначають День працівників освіти. З цієї нагоди освітян Соснівської громади привітали керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради Світлана СЕМЕНЧУК та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Людмила Шекель.
«Професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість! Вашу працю неймовірно складно оцінити, їй просто немає ціни!», - зазначили представники селищної ради.
З нагоди Дня працівників освіти вчителям та директорам закладів вручили Грамоти Соснівської селищної ради .