Привітання селищного голови з Днем працівників освіти

Дата: 02.10.2022 10:02

Шановні  працівники та  ветерани педагогічної праці!

Щороку, разом із золотом осені, приходить свято – День працівників освіти. З цієї нагоди прийміть найщиріші вітання з професійним святом.

Вчитель — це  не просто професія. Це покликання душі, вічний пошук істини та самовідданість. Дякуємо вам  за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук у вашій непростій роботі -  навчання, виховання та розвитку кожної дитини, за вашу самовідданість, добро і щедрість душі. Впевнений, що ви й надалі докладатимете зусиль задля утвердження духовно багатої України.

Бажаю кожному із вас міцного здоров’я, успіхів у трудовій діяльності, миру в душі та над землею,  злагоди в родинах, любові та пошани від  ваших вихованців.

Соснівський селищний голова                        Микола КОТ