Привітання Соснівського селищного голови

Дата: 14.10.2022 09:02

Шановні захисники та захисниці України, жителі Соснівської громади!

14 жовтня для України є символічною датою. У цей день ми відзначаємо відразу чотири свята, які є значними для нашої країни: День захисника та захисниць України, 80-річчя створення Української Повстанської Армії, Покрови Пресвятої Богородиці, яка вважалася покровителем українського воїнства в різні часи, та День Українського козацтва.

Упродовж століть українські землі від ворогів боронили та боронять відважні воїни. Нині на захисті суверенітету України стоять доблесні українські військові та добровольці, які є гідними спадкоємцями духовних цінностей та традицій славних предків.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди цих знакових для кожного українця свят! Висловлюю щиру подяку кожному, хто проявив та проявляє героїзм, справжній український бойовий дух під час захисту свободи, суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. На вашій сміливості, відданості та небайдужості тримається надія всього нашого українського народу.

Бажаю мирного неба, якнайшвидшої Перемоги, міцного здоров’я, добробуту та родинного затишку!
Вічна пам’ять воїнам, що віддали свої життя за Україну та низький уклін родинам загиблих Героїв!
Слава Україні!

Слава її Захисникам та Захисницям!

З повагою Соснівський селищний голова          Микола КОТ