Заходи з нагоди відзначення Дня захисників та захисниць України, 80-річчя створення Української Повстанської Армії, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українського козацтва

Дата: 14.10.2022 16:01

З нагоди відзначення Дня захисників та захисниць України, 80-річчя створення Української Повстанської Армії, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українського козацтва у Соснівській громаді відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків, меморіальних дощок та місць поховань сучасних Героїв України, воїнів УПА за участю керівництва селищної ради, колективів закладів освіти.

Комунальним закладом «Центр культури, дозвілля та туризму» Соснівської селищної ради організовано перегляд відеоролика «Пам’яті Миколи Саюка», онлайн – вікторини «Козацькими стежками», презентацію музейних експозицій «Україна звитяжна» в музейному міні-комплексі «Рідна оселя», майстер-клас «Оберіг для українського воїна», фотовиставку «УПА – творець і захисник нашої державності».