У Рівному відбулось змагання зі стрільби кульової

Дата: 20.10.2022 11:25

З метою пропаганди здорового способу життя, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму та колективізму, 18 жовтня 2022 року в Рівному відбулось змагання зі стрільби кульової серед депутатів обласної та районних рад, територіальних громад (сільських, селищних, міських рад), присвячених Дню захисників і захисниць України.

Микола Кот, Павло Стерлюс, Валентина Яніцька та Микола Букар представляючи Соснівську громаду, брали участь у змаганнях та здобули такі призові місця:

I місце серед чоловіків - Павло Стерлюс;

II місце серед жінок - Валентина Яніцька;

III місце серед керівників - Микола КОТ;

III місце в командному заліку серед чоловіків з результатом 1475 очок зайняли Павло Стерлюс та Микола Букар.

Команду Соснівської селищної ради за III місце серед чоловіків у змаганнях зі стрільби кульової нагороджено дипломом та кубком, а переможців та призерів медалями та грамотами.

Вітаємо переможців!