Відбулася термінова нарада стосовно обмеження використання електроенергії

Дата: 20.10.2022 14:05

Сьогодні  відбулася термінова нарада  з керівниками закладів,  установ та організацій, що розташовані на підвідомчій території Соснівської громади. Основне та  найголовніше  питання - обмеження використання електроенергії.

Нагадаємо, це вимушений крок.

З 10 жовтня українська енергосистема зазнала атак ворога більших, ніж за 8 місяців війни. Після цього було відновлено енергопостачання за 2 дні.

19 жовтня ворог, який не може конкурувати на полі бою з ЗСУ, знову атакував цивільну енергетичну інфраструктуру. Тому відсьогодні можливо буде застосовано контрольовані прораховані обмеження споживачів, які треба здійснити для збалансованої роботи системи.

Погода погіршується, тому подбайте про те, щоб ви мали заряджені телефони, павербанки, запас води, свічки, ліхтарики і батарейки до них. А ще теплі шкарпетки і ковдри.

Будь ласка, повідомте про це всіх, хто не користується соцмережами, щоб вони теж були готові.

Енергоспоживання має бути максимально свідомим!   Міцність українського енергетичного фронту залежить від кожного з нас!

Перемога буде за нами!

Слава Україні!