Що робити, якщо для Пенсійного фонду рішення суду – «не указ», або як домогтися перерахунку пенсії у повному обсязі

Дата: 25.10.2022 11:17

Юристи жартують: «Добре сміється навіть не той, хто сміється останнім, і не той - хто виграв суд, а той - хто зумів домогтися стягнення за виконавчим листом!». Адже, інколи рішення суду, винесене на користь людини – це лише половина шляху. Отримати бажаний для клієнта результат, і добитися реального відновлення порушених прав, а не на папері – це справа честі для юристів Сарненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

На прикладі конкретного кейсу порадимо та проконсультуємо, як діяти, коли державна установа не виконує в повному обсязі рішення суду.

Подробиці читайте на  сайті bit.ly/3MAyJRM