Соснівська селищна рада

Рівненського району Рівненської області

Інформація про стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли до Cоснівської селищної ради, протягом третього кварталу 2022 року

Дата: 21.10.2022 13:00
Кількість переглядів: 107

Робота із зверненнями громадян у виконавчому комітеті селищної ради спрямована на виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

 

Протягом  третього кварталу 2022 року до  селищної  ради   надійшло  63 звернень громадян,   в  тому числі:

- письмових –   47

з них  –  3 депутатських звернень;

 - звернулись на особистий прийом – 13.

 

Громадяни звертались до селищної ради з наступними питаннями:

  екологія  та  природні ресурси – 2;

  аграрна політика, земельні відносини – 8;

  комунальне  господарство – 9;

  соціальний  захист – 26;

  забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку,    

  реалізації прав громадян – 1;

  житлова політика – 7;

  культура та культурна спадщина, туризм – 2;

  праця і заробітна плата  – 4;

  охорона  здоров'я – 1.

 сімя, діти, молодь, гендерна рівність, фізична культура і спорт – 1;

діяльність органів місцевого самоврядування – 2.

 

Відповідно до розпоряджень Соснівського селищного голови надано допомогу на поховання  одній особі, яка зобов’язалась поховати двох померлих, на суму 5000 грн. Чотирнадцятьом жителям селищної ради – одноразову допомогу на вирішення соціально-побутових питань та на лікування на суму 23500 грн.

 

Всі  звернення  громадян  розглянуто    відповідно до вимог чинного законодавства у встановлені строки, надано  письмові відповіді та роз’яснення.

 

На стенді у приміщенні селищної ради, у зручному для ознайомлення місці, розміщені графіки прийому громадян з особистих питань в обласній та районній державних адміністраціях, обласній та районній радах.

 

Відповідно до рішення виконавчого комітету Соснівської селищної ради від 20.12.2021 №142 затверджено графіки особистого прийому громадян, виїзних прийомів громадян керівництвом та посадовими особами  Соснівської селищної ради на 2022 рік.

 

Журнали особистого прийому громадян пронумеровані, прошнуровані, скріплені печаткою  та   ведуться відповідно до  Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, яка затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 №348.

 

Забезпечено ведення окремого обліку звернень від жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», інвалідів Великої Вітчизняної війни, Героїв Соціалістичної праці, Героїв Радянського Союзу, Героїв України.  

 

Розгляд питання про стан роботи із зверненнями громадян у виконавчому комітеті селищної ради проводиться щокварталу.        

 

На офіційному вебсайті Соснівської селищної ради систематично розміщується інформація про роботу із зверненнями громадян, оприлюднюються графіки особистих прийомів громадян керівництвом селищної ради та органів виконавчої влади вищого рівня.

 

Робота щодо забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення продовжується та перебуває на постійному контролі у виконавчому комітеті селищної ради.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь