Благодійна допомога надійшла до Соснівської громади

Дата: 18.11.2022 12:49

З метою покращення умов роботи з питань організації надання соціальних послуг сім’ям з дітьми та у складних умовах воєнного часу відділ соціального захисту населення Соснівської селищної ради отримав планшет, вручення якого здійснив Соснівський селищний голова Микола КОТ.
Благодійна допомога надана у рамках проекту «Моніторинг потреб та підтримки дітей в умовах війни», що впроваджується Партнерством «Кожній дитині» (Partnership for Every Child / Кожній дитині) за підтримки UNICEF Ukraine (UNICEF Ukraine) на замовлення Міністерства соціальної політики України та Національної соціальної сервісної служби України».

Дякуємо за підтримку!

#CIACMonitoringProject
#ПідтримкаФахівців
#ПартнерствоКожнійДитині