З Днем Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2022 08:38

Шановні жителі громади!

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи. Саме на цей день припав початок двох революцій: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року, коли українці стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та громадянина, національних інтересів нашої держави, її європейського вектору розвитку. Це день, який докорінно змінив свідомість українського народу та хід української історії, об’єднав прагнення мільйонів українців до кращого життя.

Сьогодні  ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. У цей день ми згадуємо й тих, хто нині захищає нашу свободу та незалежність. Дякуємо їм за мужність, патріотизм, витримку і терпіння.

Українці – великий народ, який заслуговує на щасливе життя в державі, де гідність людини та її свобода цінуються понад усе. Зичу вам, шановні земляки, мирного неба,  якнайшвидшої перемоги, міцного здоров’я, благополуччя, непохитної віри у краще майбуття.

Нехай мир і спокій запанують у рідній Україні.

Слава Україні!

Слава Героям!

З  повагою Соснівський селищний голова    Микола КОТ

На зображенні може бути: стоїть, пам’ятник та текст