У Соснівській селищній раді відбулося чергове засідання сесії

Дата: 01.12.2022 12:18

30 листопада поточного року в Соснівській селищній раді відбулося чергове засідання сесії, в ході якої розглянуто 29 питань. Засідання розпочалося з виконання Державного Гімну України та хвилини мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії росії проти України.

Депутати внесли зміни в порядок денний та затвердили його зі змінами шляхом голосування. Під час засідання присутні розглянули ряд питань, зокрема, це звіт Соснівського селищного голови про свою роботу, діяльність виконавчих органів селищної ради, здійснення державної регуляторної політики за 2021 рік, звіти старост старостинських округів Соснівської селищної ради про свою роботу за 2021 рік, а також звіти голів про роботу постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту, гуманітарних питань, та комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою за 2021 рік, земельні питання та інші.

Засідання пройшло конструктивно. Депутати проявляли активність в ході обговорення, аналізу та прийняття тих чи інших рішень.

Протокол поіменного голосування та реєстр депутатів засідання XIVсесії VIII скликання оприлюднено для ознайомлення на офіційному вебсайті Соснівської селищної ради.

На зображенні може бути: 11 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та у приміщенні