З Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2022 08:34

Шановні жителі громади, депутати селищної ради, члени виконавчого комітету, ветерани органів місцевого самоврядування, колеги!

Прийміть щирі вітання з нагоди свята - Дня місцевого самоврядування! Майбутнє держави та громад неможливе без розвитку місцевого самоврядування, що є найбільш демократичною формою правління. Це дає право кожній територіальній громаді самостійно вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції та законів України.

Сьогоднішнє свято відбувається в умовах повномасштабного вторгнення росії в Україну. Висловлюю щиру вдячність жителям громади, які сьогодні захищають незалежність та територіальну цілісність України, долучаються до надання допомоги Збройним Силам України, сприяють вирішенню багатьох питань, які мають важливе значення для розвитку нашої громади.

Бажаю усім міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя, миру та якнайшвидшої Перемоги!

Слава Україні!

Слава Героям!