Святий Миколай завітав до діток, які проживають на території громади й подарував їм свято та солодкі подарунки

Дата: 21.12.2022 16:42

У такий складний для України час кожен з нас - від малого до великого - чекає на диво.

За сприянням Соснівського селищного голови Кота Миколи Володимировича, Святий Миколай завітав до діток й подарував свято та солодкі подарунки.

Нехай Святий Миколай почує молитву кожного із нас та допоможе у цій дуже складній боротьбі. Поверне у кожну домівку наших Героїв живими та здоровими, захистить під час нелегких бойових завдань життя кожного нашого Захисника. А українцям, які у цій страшній війні втратили рідних людей - дасть сил, терпіння, пережити непоправне горе та подарує вогник надії і віри у світле майбутнє.

Ми віримо у диво, віримо у ЗСУ та знаємо точно - все буде УКРАЇНА!