Вітання Соснівського селищного голови з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Дата: 30.12.2022 12:15

Шановні жителі Соснівської громади!

Від усієї душі вітаю вас з прийдешнім Новим 2023 роком та  Різдвом Христовим!

Цей рік був важким для нас усіх, але завдяки нашій згуртованості – ми вистояли.

Збройні Сили України при підтримці волонтерів, жителів України, в тому числі і нашої громади, продовжують проявляти героїзм,  справжній український бойовий дух під час захисту свободи, суверенітету та територіальної цілісності нашої держави

Дякую землякам, які сьогодні на передовій, ризикуючи життям,  захищають кожного з нас та нашу свободу.

Ми ніколи не забудемо подвигу наших односельчан – новітніх Героїв України! Низький уклін батькам, які виховали справжніх патріотів.

Нехай  2023 рік принесе нам найочікуванішу Перемогу, мир та злагоду нашій країні! Святий вечір сповнить домівки Господньою благодаттю, а сяйво Різдвяної зірки – гармонією та сімейним затишком!
    Бажаю, щоб в сузір’ї майбутнього року  найяскравіше світили зорі Щастя, Здоров’я, Успіху та Благополуччя. Тепла і радості вашому дому, рідним і близьким.

Ми віримо у диво, віримо у ЗСУ та знаємо точно – все є і буде УКРАЇНА!

Слава Україні!

Слава Героям!