День пам'яті захисників Донецького аеропорту

Дата: 16.01.2023 14:46

Подвиги українських Героїв будуть жити у віках, наш обов’язок щодня пам’ятати та шанувати кожного Захисника, який не вагаючись, мужньо та відважно став на захист України та всіх нас.

Страшна війна триває 9-й рік на теренах нашої держави. Проте, завдяки сильним українським воїнам Україна непохитна.

Сьогодні День пам'яті захисників Донецького аеропорту. Щороку, 16 січня, ми вшановуємо подвиг українських Захисників, які тримали оборону Донецького аеропорту 242 дні.

Героїчний вчинок став символом незламності та мужності нашої країни. За стійкість, безстрашність і непереможність їх назвали «кіборгами».
Захищаючи Донецький аеропорт, загинули понад 200 українських військових, поранені понад - 500.

Пам'ятаємо Героїв, згадуємо їх у молитві. Дякуємо за наше сьогодні!

Слава Героям України!

На зображенні може бути: 1 особа та текст