Привітання Соснівського селищного голови з Днем Соборності

Дата: 22.01.2023 08:28

Шановні жителі Соснівської громади!

Від щирого серця вітаю вас з одним із найважливіших національних свят України – Днем Соборності!

Історичний досвід постійно нагадує – головною, незаперечною, неперехідною цінністю для всіх нас є незалежна, соборна держава. 22 січня 1919 року Українська Народна Республіка та Західноукраїнська Народна Республіка об’єдналися й утворили Україну. Проголошення Акту Злуки увійшло в історію українського народу як свято національної єдності. Цей день став символом об’єднання України.

Особливого значення ця історична дата набула після проголошення незалежності України в 1991 році. Тож відзначення Дня Соборності символізує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за вільну Україну, демонструючи перед усім світом неподільність української землі та непохитність української нації.

Сьогодні наша держава продовжує боротьбу за незалежність і соборність. Вірю, що територіальна цілісність України, за яку віддали життя тисячі незламних борців в різні часи і продовжують сьогодні відстоювати наші Захисники та Захисниці, залишиться непорушною. Адже єдність і свобода роблять нас гідними нащадками наших славних предків.

Бажаю всім миру, злагоди, мирного неба над головою, мудрості та почуття єдиної родини, довголіття, особистих і суспільних досягнень. Нехай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас у справі розбудови соборної демократичної України! Бо у єдності – наша сила. І разом – ми сильніші.

Слава Україні!

Слава Героям України!