У Соснівській селищній раді відбулося засідання постійних комісій

Дата: 26.01.2023 16:16

У ході підготовки до чергової 17 сесії Соснівської селищної ради, 23 січня поточного року, відбулося спільне засідання постійних комісій селищної ради на якому розглянуто 25 питань порядку денного.

Члени постійних комісій обговорили та схвалили проєкти рішень селищної ради про внесення змін до Програми підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву в Соснівській селищній територіальній громаді на 2022–2024 роки; про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Соснівської селищної територіальної громади на 2023 рік, а також розглянули ряд земельних питань.

26.01.2023 засідала постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту, яка розглянула проєкти рішень про внесення змін до бюджету Соснівської селищної територіальної громади на 2023 рік; про затвердження звіту про виконання бюджету Соснівської селищної територіальної громади за 2022 рік та 2 питання про внесення змін до вказаних вище Програм.

Після обговорення питань, голови постійно діючих комісій рекомендували винести проєкти рішень із внесеними змінами та доповненнями на розгляд чергової сесії, проведення якої відбудеться 27 січня 2023 року, в приміщенні Соснівської селищної ради.

На зображенні може бути: 5 людей та люди стоять

На зображенні може бути: 6 людей, люди сидять, люди стоять та у приміщенні