Інформація про стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли до Соснівської селищної ради, у 2022 році

Дата: 23.01.2023 09:37

Робота із зверненнями громадян у виконавчому комітеті селищної ради спрямована на виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

Протягом  2022 року до  селищної  ради   надійшло  331 звернень громадян,   в  тому числі:

- письмових –   283

з них  –  5 депутатських звернень;

- звернулись на особистий прийом – 43.

Громадяни звертались до селищної ради з наступними питаннями:

екологія  та  природні ресурси – 4;

аграрна політика і земельні відносини – 27;

комунальне  господарство – 15;

соціальний  захист – 241;

забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку,

реалізації прав і свобод громадян – 3;

житлова політика – 20;

культура та культурна спадщина, туризм – 4;

праця і заробітна плата  – 4;

охорона  здоров'я – 1;

сімя, діти, молодь, гендерна рівність, фізична культура і спорт –4;

діяльність органів місцевого самоврядування – 2;

транспорт і звязок – 2;

економічна, цінова, інвестиційна, зовнішньоекономічна,

регіональна політика та будівництво, підприємництво – 1;

державне будівництво, адміністративно-територіальний устрій – 1;

освіта,   наукова, науково-технічна, інноваційна     діяльність     та

інтелектуальна власність – 2.

Відповідно до розпоряджень Соснівського селищного голови надано допомогу на поховання  вісьмом особам, які зобов’язались поховати померлих, на суму 15500 грн. Тридцяти шести  жителям селищної ради – одноразову допомогу на вирішення соціально-побутових питань на суму 61860 грн, сімом громадянам, які вели бойові дії на території інших  держав в сумі 3500,  та двадцяти двом громадянам на лікування в сумі 43000 грн.

Відповідно  до рішень виконавчого комітету від 21 жовтня 2022 року №155 «Про надання грошової допомоги мобілізованим», від 22 листопада 2022 року №179 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 21.10.2022 №155 «Про надання грошової допомоги мобілізованим», від            16 грудня 2022 року №197 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 21.10.2022 №155 «Про надання грошової допомоги мобілізованим»  надано грошову допомогу  сто тридцятьом жителям громади, які мобілізовані до Збройних Сил України на суму  390000 грн.

Загальна сума наданих грошових допомог за 2022 рік становить 513 860  грн.

Всі  звернення  громадян  розглянуто    відповідно до вимог чинного законодавства у встановлені строки, надано  письмові відповіді та роз’яснення.

На стенді у приміщенні селищної ради, у зручному для ознайомлення місці, розміщені графіки прийому громадян з особистих питань в обласній та районній державних адміністраціях, обласній та районній радах.

Відповідно до рішення виконавчого комітету Соснівської селищної ради від 16.12.2022 №195 затверджено графіки особистого прийому громадян, виїзних прийомів громадян керівництвом та посадовими особами  Соснівської селищної ради на 2023 рік.

Журнали особистого прийому громадян пронумеровані, прошнуровані, скріплені печаткою  та   ведуться відповідно до  Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, яка затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 №348.

Забезпечено ведення окремого обліку звернень від жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», інвалідів Великої Вітчизняної війни, Героїв Соціалістичної праці, Героїв Радянського Союзу, Героїв України.

Розгляд питання про стан роботи із зверненнями громадян у виконавчому комітеті селищної ради проводиться щокварталу.

На офіційному вебсайті Соснівської селищної ради систематично розміщується інформація про роботу із зверненнями громадян, оприлюднюються графіки особистих прийомів громадян керівництвом селищної ради та органів виконавчої влади вищого рівня.

Робота щодо забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення продовжується та перебуває на постійному контролі у виконавчому комітеті селищної ради.