Селищний голова Микола Кот привітав зі 100 - річчям жителя Cоснівської громади

Дата: 02.02.2023 17:37

2 лютого свій поважний 100-літній ювілей відзначає житель Cоснівської громади - ПЕЧНІК Олександр Омелянович. Сьогодні завітав до іменинника, щоб привітати зі святом та вручити Почесну грамоту Соснівської селищної ради і подарунки.

Для мене честь сьогодні вітати Вас зі сторіччям, адже на своєму життєвому шляху Вам довелося пережити чимало подій, які стали вирішальними у становленні української держави. Кожен такий ювілей є гордістю нашої громади, у кожного з них своя історія, свої секрети довголіття. Таку подію можна назвати найграндіознішою в житті не тільки ювіляра, але і всієї громади, адже ці люди є очевидцями багатьох історичних подій минулого століття, носіями наших традицій, глибокої життєвої мудрості.

Від імені громади сердечно вітаю Вас із Днем народження. Нехай Ваші рідні та близькі обдаровують турботою, теплом, любов'ю. Міцного Вам здоров'я, радості, добра, спокою у душі та Божого благословення на довгі роки.

Я щиро вірю і бажаю Вам дочекатися Перемоги України над ворогами!

З повагою Соснівський селищний голова Микола КОТ