Благодійний фонд "Рокада" надає гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам

Дата: 06.02.2023 16:43

До Соснівської територіальної громади нещодавно вкотре завітали представники благодійного фонду «Рокада». Мета візиту: надання гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам, з числа категорійних осіб, а саме:

- особам з інвалідністю;

- багатодітним сім’ям;

- одиноким матерям;

- особам 60+ ;

- сім’ям мобілізованих до ЗСУ з числа ВПО.

Надана допомога включає: гігієнічні набори, постіль, кухонне приладдя, рушники, павербанки, зимове взуття, спальні мішки.

З початку повномасштабного вторгнення росії, благодійний фонд «Рокада» піклується про внутрішньо переміщених осіб по всій Україні. Дякуємо фонду за допомогу в складні часи!

Разом до Перемоги!

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та на відкритому повітрі     На зображенні може бути: 3 людини та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та на відкритому повітрі   На зображенні може бути: 8 людей, люди сидять та люди стоять