Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

Дата: 09.02.2023 12:01

Сьогодні, 09 лютого, під головуванням заступника Соснівського селищного голови Павла Стерлюса,  відбулося позачергове засідання виконавчого комітету селищної ради. На розгляд виносилися питання, що стосуються внесення змін до низки Програм, а також про  внесення змін  до бюджету Соснівської селищної територіальної громади на 2023 рік. Зокрема, члени виконавчого комітету схвалили співфінансування утримання комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області в частині обслуговування жителів Соснівської селищної ради, які перебувають у відділенні стаціонарного догляду для постійного місця проживання в с. Друхів;  надання субвенції обласному бюджету на заходи  Програми забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи в Рівненській області на 2021-2023 роки та інше.

З розглянутих питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які будуть оприлюдненні на офіційному вебсайті Соснівської селищної ради у терміни, визначені чинним законодавством України.

На зображенні може бути: 3 людини, люди сидять та у приміщенні

На зображенні може бути: 5 людей, люди сидять, люди стоять та у приміщенні