Відбулося позачергове засідання вісімнадцятої сесії восьмого скликання Соснівської селищної ради

Дата: 10.02.2023 19:10

Сьогодні відбулося позачергове засідання вісімнадцятої сесії восьмого скликання Соснівської селищної ради Рівненського району Рівненської області. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих  внаслідок збройної агресії росії проти України. Селищний голова ознайомив депутатів з порядком денним засідання, опісля перейшли до розгляду наступних питань:

1. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Соснівської селищної територіальної громади на 2023 рік.

2. Про внесення змін до Програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на 2022-2023 роки.

3. Про внесення змін до Програми підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву в Соснівській селищній територіальній громаді на 2022–2024 роки.

4. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Соснівське» Соснівської селищної ради на 2022-2023 роки.

5. Про внесення змін до бюджету Соснівської селищної територіальної громади на 2023 рік.

За підсумками голосування рішення прийнято одноголосно. Результати поіменного голосування, реєстр депутатів позачергового засідання оприлюднено для ознайомлення на офіційному вебсайті Соснівської селищної ради.