Допомога Збройним Силам України

Дата: 20.02.2023 15:27

Нещодавно Соснівська селищна територіальна громада відправила гуманітарну допомогу Донецькій області.

Домашню випічку (понад 8 різновидів коржиків), вареники, тушкованка, зрази, солодощі, сухофрукти, соки, мінеральна вода, медикаменти, цигарки, сало, помазку для бутербродів, овочі, фрукти, маскувальну сітку, засоби особистої гігієни, «окопні» свічки, каримати, тепловізори, спальні мішки, газове обладнання, ліхтарики, павербанки, батарейки та інше отримали відважні воїни, зокрема, і жителі нашої громади, які перебувають на передовій.

Велика подяка усім, хто долучився до збору допомоги та приготування смаколиків!

Україна єдина! Разом до Перемоги!

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 4 людини та люди стоять  На зображенні може бути: 3 людини та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та на відкритому повітрі Немає опису світлини.

Немає опису світлини.  Немає опису світлини.На зображенні може бути: 2 людини та на відкритому повітрі   На зображенні може бути: їжа

Немає опису світлини.  Немає опису світлини.Немає опису світлини. На зображенні може бути: напій

Немає опису світлини.   На зображенні може бути: текст «соснвська територальна громада 3 любов' для захисників туалетний папир, шампунь продукти харчування (печиво, ¡зюм, консерви, горішки, вода, чай, згушсне молоко) HYGIENIC KST FOR MALE C сало сало»

На зображенні може бути: їжа    На зображенні може бути: 2 людини