Соснівська громада у скорботі

Дата: 21.02.2023 11:57

З глибоким сумом повідомляємо, що 18 лютого 2023 року під час участі в бойових діях та забезпеченні здійснення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії, в бою за Україну, її свободу і незалежність, поблизу населеного пункту Червонопопівка, Сєверодонецького району Луганської області, загинув молодший сержант Капранчук Юрій Михайлович, 18.06.2001 р.н., житель села Великі Селища.

Захисник був призваний на військову службу під час мобілізації 20 червня 2022 року. Юра без вагань став на захист Батьківщини, пройшов бойову підготовку в Англії, до останнього був відданий військовій присязі, на вірність українському народу, мужньо виконував військовий обов’язок.

Висловлюємо щирі співчуття батькам та рідним загиблого воїна!

Про дату та час зустрічі Захисника Юрія Капранчука повідомимо додатково.

Вічна слава Герою!