Річниця звільнення українських міст від російської окупації
Кінець березня – початок квітня – перша річниця визволення українських міст від російських загарбників. Бородянка, Буча, Ірпінь, Гостомель, Мощун. Населені пункти Київщини, які першими зустріли велику війну.
Буча, Ірпінь, Гостомель – міста, які назавжди закарбовано в генетичній пам’яті українців як місця, де на початку повномасштабного вторгнення точилися запеклі бої з ворогом, російські окупанти чинили масові вбивства цивільного населення, знущалися над людьми, займалися тотальною руйнацією.
Річниця початку визволення українських територій – це свідчення вражаючих успіхів наших сил оборони в бою зі значно переважаючим та добре озброєним противником, безпрецедентної сили духу Українського народу, його стійкості, сміливості, єдності у боротьбі з підступним ворогом.
Говорячи про звільнення Півночі, не забуваймо про те, що оборона нашої держави тривала на багатьох напрямках. Героїчна оборона на Харківщині і на Донбасі, на Півдні, на землі і на морі дала можливість Силам оборони і безпеки України діяти на Півночі.
Ми витримали та вивільнили свої міста й сьогодні продовжуюємо гнати окупантів. Ворог вже в ті дні відчув, що таке українська лють та сила. Ми показали не лише нашому народу, але й усьому світу, що Україна може перемогти в цій війні.
Цивілізований світ впевнено став на бік України. Про це свідчить потужна підтримка України міжнародним співтовариством, а також визнання міжнародною спільнотою того факту, що сьогодні Україна стоїть на захисті єдиної, демократичної Європи, основоположних цінностей цивілізованого світу.
Ми пам’ятатимемо про міста, в яких народжувалася наша сміливість.
Ми завжди пам’ятатимемо подвиги та мужність наших Героїв!
Слава Україні!
Героям Слава!