Послаблень щодо комендантської години на Великдень на Рівненщині не буде

Дата: 07.04.2023 15:02

Таке рішення керівництво області, правоохоронці та релігійні лідери узгодили на засіданні Рівненської обласної Ради церков.

Нагадаємо, на Рівненщині комендантська година діє з 00:00 до 05:00.

«У ці святкові дні посилено працюватимуть правоохоронні органи, стежитимуть за дотриманням правопорядку. Адже ворог може використати Великдень для провокацій на релігійному підґрунті. Прошу всіх дотримуватися встановлених обмежень і у вказаний проміжок часу залишатися вдома. Це робиться виключно заради безпеки цивільних осіб», - прокоментував начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Після 23 години церкви будуть зачинені. Де це можливо, служби відбуватимуться онлайн. Адже у пріоритеті буде безпека громадян.

«Свята маємо пройти спокійно та злагоджено. Великдень – не привід забувати про війну і її правила. Розраховую на розуміння кожного жителя Рівненщини», - резюмував Віталій Коваль.

Джерело:Рівненська обласна державна адміністрація