Привітання селищного голови з Великоднем!

Дата: 16.04.2023 09:09

Шановні жителі громади!

Прийміть щиросердечні вітання з радісним і величним християнським святом – Світлого Христового Воскресіння!

Великдень – одне з найрадісніших свят, яке кожен із нас чекає з нетерпінням. Але і в буденних клопотах ми пам’ятаємо, що насправді Великдень у наших серцях щодня і щомиті, бо він – символ доброти та вічності.

Сердечно вітаю всіх військових зі святом, і висловлюю щиру вдячність Захисникам і Захисницям, які сьогодні стоять на бойовому посту, захищаючи територіальну цілісність та національні інтереси нашої Батьківщини. Дякую матерям, які виховали справжніх патріотів, які без остраху вдягли військову форму, і в цей час на передовій боронять нашу землю. Доземний вам уклін та людська шана.

Бажаю усім, щоб Великодні дзвони принесли у наші домівки найочікуванішу Перемогу, спокій і благополуччя. Зичу, щоб ваше життя було чистим, як Святий Благодатний вогонь, щедрим, як запашна Великодня паска, яскравим, як колоритна українська писанка.

Нехай Світло Воскресіння Христового надає нам силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю та непохитну віру в кращий завтрашній день!

Миру нам усім! Доброго і світлого майбутнього нашій Україні!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З найкращими побажаннями, Соснівський селищний голова Микола КОТ