Прибуття траурного кортежу з тілом полеглого воїна - Віктора Євгеновича Лашти

Дата: 19.04.2023 16:49

14 квітня 2023 року, під час ракетного обстрілу в районі населеного пункту Мирне Донецької області, загинув житель села Зірне – Віктор Євгенович Лашта, 17.06.1973 р.н., уродженець с. Маринин. Віктор захищав незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України з березня 2022 року.

Завтра, 20 квітня 2023 року, відбудеться поховання загиблого Захисника України, у селі Маринин. Години прибуття траурного кортежу з тілом полеглого воїна до Соснівської громади буде повідомлено додатково.

Проїзд траурного кортежу відбуватиметься з Березнівської громади та центральними вулицями населених пунктів: Іванівка, Адамівка, Великі Селища, Соснове до Свято-Преображенського храму села Маринин, де відбудеться заупокійна служба за загиблим Героєм. Опісля жалобний кортеж з тілом Захисника рухатиметься вулицями Шевченка, Тиха (повз батьківського будинку), до місцевого кладовища с. Маринин.

Прохання до жителів громади, сусідніх сіл з шаною зустріти загиблого Героя, створивши «живий коридор», та провести в останню земну дорогу.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. Разом у скорботі схиляємо голови.

Вічна пам’ять та слава Герою України!