До уваги депутатів Соснівської селищної ради!

Дата: 19.04.2023 17:59

Відповідно до розпорядження Соснівського селищного голови від  19 квітня 2023 року №74  «Про скликання позачергової двадцятої  сесії восьмого скликання Соснівської селищної ради Рівненського району  Рівненської    області», 21 квітня 2023  року, о 14:00  в адмінприміщенні селищної ради за адресою: смт Соснове, вулиця Шкільна, 46, ІІ поверх, кабінет 5,  відбудеться засідання позачергової двадцятої  сесії  Соснівської селищної ради.

На засіданні розглядатимуться наступні питання:

1. Про  внесення змін до бюджету Соснівської селищної  територіальної громади на 2023 рік.
  2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Соснівської селищної територіальної громади за І квартал 2023 року.
  3.  Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури та передачу земельної ділянки у постійне користування КП «Соснівське» Соснівської селищної ради Рівненського  району Рівненської області.
  4. Про припинення договору оренди земельної ділянки у зв’язку зі смертю орендаря.
  5. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій щодо поділу та об'єднання земельних ділянок комунальної власності на території Соснівської селищної ради Рівненського району Рівненської області.

Розпорядження селищного голови про проведення засідання сесії та порядок денний  оприлюднено на офіційному вебсайті Соснівської селищної ради.