Дата: 11.05.2023 11:58

Вчора, 10 травня,  відбулося засідання робочої групи з проведення опитування (вивчення громадської думки)   щодо перейменування вулиць у населених пунктах Соснівської селищної ради Рівненського району Рівненської області.  Голова робочої групи Павло Стерлюс  ознайомив присутніх із результатами зібраних пропозицій  щодо перейменування  наступних вулиць:

Участь в опитуванні шляхом електронної консультації  з використанням офіційного вебсайту та групи у мережі Facebook Соснівської селищної ради взяли – 18 осіб  різної вікової категорії ( від 15  до  69 років).

Участь в опитуванні шляхом  анкетування жителів населених пунктів громади взяли -  29 осіб (Соснове – 2 особи, Губків -  10 осіб, Маринин - 17 осіб),  загальна кількість осіб -  47.

Пропозиції щодо перейменування вулиць на  поштову адресу та електронну пошту  Соснівської селищної ради  не надходили.

Відповідно до законодавства України пропозиції щодо перейменування вулиць у населених пунктах Соснівської селищної ради Рівненського району Рівненської області, що надійшли за результатами обговорення, які проводилися у формі електронної консультації з використанням офіційного вебсайту Соснівської селищної ради; анкетування жителів населених пунктів Соснове, Губків, Маринин, розглядатимуться на засіданні  постійних комісій селищної ради, опісля проєкт рішення  з новими назвами вулиць затверджуватиметься на засіданні сесії селищної ради, яке відбудеться 3 травня 2023  року,  о 14:00  в адмінприміщенні селищної ради за адресою: смт Соснове, вулиця Шкільна, 46, ІІ поверх, кабінет 5.