З Днем Героїв України!

Дата: 23.05.2023 07:29

День Героїв – це день пам’яті всіх українців, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та волю України.

23 травня Українська Земля вдячно вклоняється своїм Героям.

У цей день ми згадуємо загиблих борців та вшановуємо живих героїв, особливі слова вдячності складаємо ветеранам національно-визвольних змагань, Героям Небесної Сотні, бійцям ООС/АТО, всім, хто сьогодні захищає незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

У теперішніх умовах повномасштабної війни з агресором Україна вкотре демонструє незборимість української нації, велич духу українських вояків — борців за волю України. Сьогодні українці творять не тільки свою історію, а також творять нову історію Європи та світу.

Вічна пам’ять та слава всіх загиблим Героям. Здоров’я та Божого благословення захисникам України!

Слава Україні! Слава Героям!