Знову біль і сльози: на війні обірвалося життя Захисника із с. Великі Селища

Дата: 15.06.2023 15:24

Знову страшна звістка обпікає болем наші серця… В період здійснення наступальних дій в районі південніше н.п. Мала Токмачка, Запорізької області, мужньо виконавши військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність, внаслідок смертельного поранення несумнісного з життям, 13 червня 2023 року загинув житель с. Великі Селища - ПОП’ЯК Сергій Вікторович, 29.08.1981 року народження.

Хoрoший тa чуйний бaтькo, люблячий cин, нaдійний друг, прaцьoвитa людинa. Нaзaвжди у нaшій пaм’яті.

Виcлoвлюємo щирі cпівчуття рідним тa близьким, тoвaришaм пo cлужбі. І в цю гірку гoдину пoділяємo вaше гoре тa рaзoм cхиляємo гoлoви у cкoрбoті.

Про час зустрічі Героя-земляка та проведення поховання буде повідомлено додатково.

Герої не вмирають!