З Днем медичного працівника!

Дата: 27.07.2023 09:45

Шановні працівники сфери охорони здоровʼя !

Від щирого серця вітаємо вас із професійним святом!

Медичні працівники - справжні герої, які залишаються міцними навіть у найтяжчі моменти. Ваша непохитна відданість і сильний характер допомагають подолати будь-які перешкоди на шляху до одужання і зцілення.

Нині сотні відданих своєму фаху медиків проявляють моральну стійкість, національну гідність і головне - відданість клятві лікаря, і сьогодні працюють у зоні бойових дій, де рятують життя військових, надають допомогу місцевим мешканцям. Низький уклін медикам-добровольцям, які з перших днів війни кинулися в її пекло.

Бажаємо всім міцного здоров’я, нехай довге життя обдарує щасливими моментами та приємними спогадами, розумінням і вдячністю людей, успіхів у вашій благородній справі під мирним небом України. І нехай ваші руки завжди будуть наповнені силою і ніжністю, а серця - добротою і співчуттям.

Вічна пам’ять та шана всім працівникам сфери охорони здоровʼя, хто ціною власного життя врятував інші.