Вітання з нагоди Дня Державного Прапора України!

Дата: 23.08.2023 08:58

Шановна громадо!

Щиро вітаю всіх з Днем Державного Прапора України!

Щороку напередодні Дня Незалежності України ми вшановуємо одну із головних національних святинь - Державний Прапор України, який є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності. У ньому – звитяга поколінь українців, незламна віра та прагнення до свободи. Під Державним Прапором України ми будуємо країну, засновану на демократичних цінностях, досягаємо суспільних, мистецьких і спортивних звершень, перемагаємо на міжнародних конкурсах та змаганнях.

Мить, коли піднімається синьо-жовтий стяг - це момент піднесення, який сповнює серця гордістю, і для українців він завжди єдиний! Це наш атрибут, який ми захищаємо, і він є тим об'єднуючим символом, що незалежно від національності, мови спілкування, віри чи конфесії гуртує нас в одне ціле - Український народ.

З нагоди Дня Державного Прапора України бажаю всім міцного здоров’я, мирного неба над головою, родинного благополуччя, сімейного затишку, успіхів у будь-яких починаннях. Нехай наші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним!

Слава Україні!

Слава Героям!