Рудик Віктор Васильович

Дата: 29.08.2023 12:35

Рудик Віктор Васильович народився 28 лютого 1976 року  в селі Хмелівка, Рівненської області. У Соснівському професійному училищі здобув фах зварювальника, а за тим продовжив навчання у Рівному.

У листопаді 2022 року  призваний  по мобілізації до лав Збройних Сил України. Спершу Віктор  проходив навчання у Києві, потім певний час на Рівненщині та Житомирщині, а потім знову на Київщині.

Воював у напрямку Слов'янська, що в Донецькій області.

На початку квітня 2023 року Віктор повідомив дружині, що його мають відправити на нульову позицію. Помер чоловік 6 квітня  поточного року, в Краматорській лікарні.

Відповідно до рішення  Соснівської селищної ради  від 04.07.2023 №602  присвоєно  звання «Почесний громадянин Соснівської селищної територіальної громади» (посмертно).