Вовчок Анатолій Іванович

Дата: 29.08.2023 15:13

Вовчок Анатолій Іванович народився 09 березня 1971 року в с. Великі Селища.

01 вересня 1978 року пішов до першого класу Великоселищанської восьмирічної школи Березнівського району  Рівненської області, де навчався до 10 червня 1986 року.  А з 01 вересня 1986 по 15 червня  1988 року  продовжив навчання у Соснівській середній школі.  Після закінчення закладу, Анатолій  пішов здобувати професію водія  до Корецької автошколи.

З 1989 по 1991 рік служив в армії. Після повернення додому працював у ДП «Соснівське лісове господарство».

Анатолій  Вовчок був призваний по мобілізації до лав Збройних Сил України 02 грудня 2022 року та був стрільцем-зенітником 3 зенітного ракетного взводу 2 зенітної батареї зенітного ракетно-артилерійського дивізіону.

Загинув воїн 07 червня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Діброва, Луганської області, внаслідок ушкоджень спричинених іншими видами вибухів та уламків.

Відповідно до рішення  Соснівської селищної ради  від 04.07.2023 №602  присвоєно  звання «Почесний громадянин Соснівської селищної територіальної громади» (посмертно).