З Днем усиновлення!

Дата: 17.09.2023 07:19

Відповідно до Указу Президента України від 28 липня 2023 року «Про внесення змін до деяких указів Президента України», цьогоріч, 17 вересня, відзначаємо День усиновлення.

Кожна дитина має право на виховання в сім’ї,потребує родинного тепла і турботи. Усиновити дитину-сироту - означає проявити милосердя. Усиновлення заслуговує на повагу та пошану оточуючих.

Щиро вітаємо із святом родинного затишку та дитячої надії усиновлювачів, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників!

Бажаємо вам крокувати по життю з Вірою, Надією, Любов’ю та Мудрістю! Сил, натхнення, терпіння!

Пам’ятайте, що посаджені зерна добра й любові в дитячих душах обов’язково проростуть пишним цвітом!

З повагою Соснівський селищний голова Микола КОТ