УВАГА! Траурний кортеж з тілом загиблого Захисника України - БОЙЧУКА Андрія Вікторовича прямує з Рівного до с. Губків

Дата: 23.09.2023 10:29

УВАГА!

Траурний кортеж з тілом загиблого Захисника України - БОЙЧУКА Андрія Вікторовича прямує з Рівного до с. Губків (через м. БЕРЕЗНЕ). ОРІЄНТОВНИЙ час прибуття автокортежу до будинку дружини за адресою: с. Губків, вул. Молодіжна, 5 – 13:30.

Після прощання із загиблим у с. Губків, кортеж із тілом Захисника вирушить до батьківського будинку за адресою: смт Соснове, вул. Тиха. Про час виїзду кортежу із с. Губків до смт Соснове буде повідомлено додатково.

Нагадуємо, що військове поховання відбудеться СЬОГОДНІ, 23 вересня. Похоронна процесія розпочнеться о 15:00 годині, у батьківському будинку Захисника. Заупокійна служба відбудеться у Свято-Володимирському храмі смт Соснове. Поховають воїна на кладовищі с. Великі Селища.

Прохання до всіх жителів населених пунктів територіальних громад вийти і вздовж дороги створити «живий коридор» шани та гідно зустріти загиблого Героя. Просимо покинути свої буденні справи та віддати шану Захиснику!