З Днем дошкілля!

Дата: 24.09.2023 15:40

Шановні працівники дошкільної освіти!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Днем дошкілля!

Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формуються її особистість, творчий потенціал та спосіб мислення. Тому, у ваших руках зараз доля цілого покоління наших дітей, що завдяки вашій турботі, терпінню, мудрості пізнають навколишній світ, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.

Вже другій рік поспіль, на жаль, це професійне свято відзначаємо в нелегкий і скрутний період… Дошкільна спільнота Соснівської громади самовіддано тримає тил від початку воєнного стану. З перших днів війни освітяни активно допомагали Збройним Силам України: готували смаколики, випікали печиво; проводили та долучалися до збору гуманітарної допомоги постраждалим від збройної агресії росії; влаштовували благодійні ярмарки, метою яких є збір коштів на потреби ЗСУ.

Щира подяка всім працівникам дошкільної освіти за щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, наполегливість і високий професіоналізм.

Нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії.

Міцного вам здоров`я, натхнення, любові, здійснення усіх мрій та сподівань. Бережіть себе і тих, хто поруч!

Миру та Перемоги!

З повагою Соснівський селищний голова Микола КОТ