З Днем позашкілля

Дата: 25.09.2023 09:33

Шановні працівники позашкільної освіти Соснівської громади!

Вітаємо вас із професійним святом — Днем позашкілля та висловлюємо щиру подяку за внесок у розвиток унікальної ланки в системі безперервної освіти — позашкільного навчання.

Кожен педагог-позашкільник особливий, адже заохочує дітей до навчання та творчості в позаурочний час, саме до вас дітлахи біжать не тому, що треба, а тому, що цікаво, захопливо, емоційно й корисно.

Позашкільна спільнота Соснівської громади самовіддано тримає тил від початку воєнного стану. З перших днів війни освітяни активно допомагали Збройним Силам України: готували смаколики, плели маскувальні сітки, долучалися до збору гуманітарної допомоги постраждалим від збройної агресії росії, влаштовували благодійні ярмарки та долучалися до них, метою яких було збір коштів на потреби ЗСУ.

Нехай же ваше життя буде наповнене любов’ю вихованців та повагою їхніх батьків, підтримкою колег, теплотою рідних і близьких. Бажаємо усім працівникам галузі процвітання, натхнення, творчого потенціалу, а вихованцям – високих досягнень та нових перемог!

Бережіть себе і тих, хто поруч!

Миру та Перемоги!

З повагою Соснівський селищний голова Микола КОТ