З Днем працівників освіти!

Дата: 29.09.2023 10:09

Шановні освітяни!

Сердечно вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників освіти!Професія вчителя є унікальною, осяйною, тією, що дозволяє людству відтворювати себе в наступному поколінні. Бути учителем – велике мистецтво й щоденна жертовна праця. Адже лише цю професію обирають серцем і залишаються вірними їй на все життя.

Освітня  спільнота  Соснівської громади     самовіддано тримає тил від початку воєнного стану. З перших днів війни освітяни активно  допомагали Збройним Силам України: готували смаколики, випікали печиво, плели маскувальні сітки, проводили та долучалися до збору гуманітарної допомоги постраждалим від збройної агресії росії, долучалися та влаштовували благодійні ярмарки, метою яких  було  збір коштів на потреби ЗСУ.

Нехай на благородному шляху Наставника, Вчителя, Педагога вас завжди супроводжують звитяги. Хай щедрою буде доля, оминають життєві негаразди й  випробовування, а серця зігріває людська любов, довіра і розуміння.

Дякуємо за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість та високий професіоналізм. Бажаємо здоров’я на довгі літа, щастя, добробуту, невичерпної наснаги, Божої благодаті  та злагоди!

Бережіть себе, і тих, хто поруч!

Миру та Перемоги!

З повагою Соснівський селищний голова  Микола КОТ