Поп'як Сергій Вікторович

Дата: 19.10.2023 12:05

Поп'як Сергій Вікторович народився 29 серпня 1981 року в с. Великі Селища.

З  01.09.1987 по 10.06.1996   навчався в школі. Сергій відвідував гуртки на базі Соснівського будинку дітей і молоді, зарекомендував себе, як здібний вихованець маючи неодноразові нагороди та перемоги в різних напрямках гурткової роботи.

З 01.09.1996  по 01.07.1998 рік навчався в Соснівському СПТУ №8 за професією “Столяр, будівельник, тесляр”. Був працьовитою, талановитою, порядною та відповідальною людиною, хорошим та чуйним батьком, люблячим сином, надійним другом.

24 січня 2023 року призваний по мобілізації на військову службу до Збройних Сил України. Сергій був механіком-водієм медичного пункту 3 механізованого батальйону.

13 червня 2023 року  загинув внаслідок смертельного поранення, несумісного з життям, у період здійснення наступальних дій в районі південніше населеного пункту Мала Токмачка, Запорізької області.

Відповідно до рішення  Соснівської селищної ради  від 04.07.2023 №602  присвоєно  звання «Почесний громадянин Соснівської селищної територіальної громади» (посмертно).