Радчук Євген Степанович

Дата: 19.10.2023 12:29

Радчук Євген Степанович народився 12 березня 1971 року  в селі Губків Березнівського району Рівненської області.

У 1978 році пішов до першого класу Губківської восьмирічної школи, яку закінчив  у 1986 році.  У  1986 — 1990 роках навчався у Ровенському текстильному технікумі  по спеціальності  льонопрядильне виробництво.  З 1990  року до 1992 року перебував на службі  в  армії. Одружений.

На службу  до Збройних Сил України був призваний  15 червня 2022 року.  Служив  у військовій частині А4007, н.п.Авдіївка Донецької області.

28 червня 2023 року  нагороджений  почесною відзнакою командира військової частини А4007 “За оборону Авдіївки”.

18 липня 2023 року нагороджений  відзнакою Президента  України  “За оборону  України”.

Старший  стрілець-оператор механізованого відділення  механізованого взводу  механізованої роти військової  частини А4007 Радчук Євген Степанович загинув  06 серпня 2023 року  під час  виконання службових обов'язків     внаслідок мінометного  обстрілу біля н.п.Авдіївка Покровського району Донецької області.

Відповідно до рішення  Соснівської селищної ради  від 25.08.2023 №678 присвоєно  звання «Почесний громадянин Соснівської селищної територіальної громади» (посмертно).