Сульжик Петро Олександрович

Дата: 19.10.2023 12:54

Сульжик Петро Олександрович  народився  02.06.1974 року в с. Великі Селища.  У 7 років пішов до Великоселищанської восьмирічної школи.  У 1989 році закінчив Березнівський лісний технікум, здобувши професію за спеціальністю «Лісове господарство». У 1999 році одружився, батько 3 дітей.

Старший солдат стрілець-помічник гранатометник 7 парашутно-десантної роти  3 парашутно-десантного  батальйону військової частини       А 1126,  18 травня 2022 року  призваний по мобілізації до ЗСУ. Проходив військову службу  на Сході України.

27 червня 2022 року сім’я  Петра отримала страшне сповіщення  про факт зниклого безвісти. У вересні  2022 року  тіло Петра було знайдено  та  27 жовтня 2022 року похоронено  як невідомого солдата Збройних Сил України. Пошук… ДНК-експертизи…і ось у травні 2023 року похоронене  тіло невідомого солдата ЗСУ у м. Дніпро ідентифікували як Сульжика Петра Олександровича.

Петро загинув 25 червня 2022 року  під час виконання бойового  завдання за призначенням поблизу населеного пункту  Мазанівка Донецької області, отримавши поранення несумні з життям внаслідок  вибухової травми. 07 жовтня 2023 року  «На щиті» воїн повернувся до рідного села Великі Селища. 08 жовтня громада провела в останню путь загиблого військовослужбовця.

Відповідно до рішення  Соснівської селищної ради  від 24.11.2023 №680  присвоєно  звання «Почесний громадянин Соснівської селищної територіальної громади» (посмертно).